Error message

• Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /afs/elte.hu/org/visualculture/visualculture.elte.hu/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /afs/elte.hu/org/visualculture/visualculture.elte.hu/includes/common.inc).

Budapest XXI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola

Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Eötvös József Gimnázium - Budapest

Kőbányai Szent László Gimnázium